Działka budowlana 171 m², Kępno

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Kępno

399 000  • 171 
2 333 zł za m2

 Kontakt

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ, OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI......

Prezentujemy nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym parterowym z poddaszem użytkowym w trakcie budowy w stanie Parter ze stropem, zlokalizowaną na granicach miasta Kępna we wsi Osiny. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej wg najnowszych rozwiązań technologicznych, konstrukcyjnych i użytkowych. Pozwolenie na budowę wydane w roku 2016 wraz z projektem budowlanym oraz dokumentacją  budowy znajduje się do wglądu w agencji nieruchomości.. Bardzo ładny Dom wg projektu budowlanego zaprojektowany wg najnowszych trendow użytkowych , dom parterowy z dachem wielospadowym z poddaszem uzytkowym oraz garażem dwustanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku. Zaprojektowane ogrzewanie CO z pieca na Ekogroszek ale w trakcie budowy istnieje możliwośc zmiany systemu ogrzewania na inne zgodnie z aktualnym trendami Pompa Ciepła i fotowoltanika. 

Dzialka budowlana dużą,  zlokalizowana w przepięknej scenerii z własnym strumykiem od strony południowej i ścianą starych drzew olchowych od strony zachodniej , z dostepem do drogi publicznej i infrastruktury technicznej.przyłaćze energetyczne, przyłącze wodociągowe, kanalizacji sanitarnej , możliwość podłaczenie do sieci gazowej. NAJWIĘKSZYM BOGACTWEM TEGO REGIONU JEST CZYSTE POWIETRZE I KLIMAT, KTÓRY ZGODNIE Z OPINIĄ EKSPERTÓW - MA WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE.Obszar Kobylej Góry i okolic słynie ze sprzyjającego klimatu; ` Po przeanalizowaniu wieloletnich danych meteorologicznych oraz po dokonaniu oceny stanu sanitarnego powietrza i po przeprowadzeniu badań zróżnicowania mikroklimatycznego można stwierdzić, że klimat i bioklimat Kobylej Góry charakteryzuje się właściwościami leczniczymi i profilaktycznymi, które mogą być wykorzystywane w leczeniu klimatycznym chorób układu krążenia, chorób narządów ruchu. Może także wspomagać leczenie zaburzeń układu trawiennego oraz zaburzeń układu termoregulacyjnego.`

http://www.kobyla-gora.pl/asp/pliki/aktualnosci_2015/2019_ropoznanie_warunkow_klimatycznych_kobylej_gory.pdfRejon ten już od lat zyskal miano `Weekendowej sypialni dla Wroclawia ` ze wzgledu na wiele inwestycji poczynionych przez prywatnych Inwestorow w tym regionie.

Inwestycja na w/w Terenach jest interesujaca dla Inwestorow zaainteresowanych budowa Pensjonatu typu Resort sportowy lub Inwestorow zainteresowanych agroturystyką w powiązaniu z liczną ilościa stadnin koni w tym rejonie.

Gdzie zjeść:

- Drewniana Chałupa nad Zalewem w Kobylej Górze,

- Stara Fabryka w Myślniewie,

- domowe obiady i wyroby garmażeryjne - Zaród w Kobylej Górze.Atrakcje:

- Zalew w Kobylej Górze, kajaki, rowery wodne, piaszczyste plaże,

- sieć ciekawych szlaków rowerowych,

- dwie specjalnie przygotowanie trasy do biegów na orientację,

- kilka okolicznych stadnin koni,

- najwyższe wzniesienie Wielkopolski (284 m n.p.m.) - Kobyla Góra,Dzialka budowlana uzbrojona posiada skrzynkę elektryczną na graanicy dzialki oraz doprowadzone przyłącze sieci wodociągowej. Planowane jest wykonanie gminnej sieci kanalizacji sanitarnej w najbliższym okresie czasu.

Na działce budowlanej pobudowany budynek o konstrukcji drewnianej z pom. mieszkalnym i kominem murowanym

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej sciany murowane , więżba dachowa drewniana wielospadowa z poddaszem użytkowym , pokrycie z dachówki ceramicznej zakładkowej Roben.1.ławy fundamentowe wylewane, zbrojone.

2.ściany fundamentowe wykonane z bloczków betonowych, ocieplone styrodurem gr. 7 cm i obłożone cegłą klinkierową

3.ściany zewnętrzne i wew. wykonane z bloczków silikatowych (piasek kwarcowy i wapno) o wytrzymałości 20Mpa

4. ściany zewnętrzne ocieplone wełną mineralną lamelową o gr. 20 cm. Pokrytą tynkiem mineralnym

5.wylewki zbrojone ułożone na 30 cm styropianie twardym

6.stropy belkowe wykonane z grubizny modrzewiowej czterostronnie heblowane.

7.więźba dachowa wsparta na 2 ramach stalowych całkowicie wykonana z z grubizny modrzewiowej czterostronnie heblowanej

8.połacie dachowe izolowane krzyżowo wełną mineralną o gr. 30 cm., zafoliowane i oszalowane na całej powierzchni sklejką wodoodporną gr. 8 mm

9. wszystkie trzy kominy wykonane w technologi Schiedla wyprawione klinkierem z daszkami z blachy kwasoodpornej

10.okna plastykowe 8 komorowe, parapety ceramiczne

11. instalacje wod.-kan, elektryczna - kompletna

Działka:

1. Na całej działce rozciągnięta instalacja wody. Trzy ciągi niezależnie sterowane.

2. Na całej działce ułożona inst. elektryczna miedziana

3. Na całej działce (około 250mb) rozciągnięta ocynkowana bednarka do wykonania uziemienia. Parametry oporności zgodnie z PN.Budynek wykonany na podstawie projektu budowlanego i wydaanego pozwolenia na budowę wraz z dokumentacja budowy.

Powierzchnia zabudowy budynku wynosi - 150,00 m2

Powierzchnia uzytkowa budynku wynosi - 294,00 m2

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


Oferta nr 2860967 systemu LocumNet Online
  • powierzchnia: 171 m2
  • powierzchnia działki: 171 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 2860967
  • data dodania: 1 Listopad 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 1 Listopad 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

Kępińska Giełda Nieruchomości

ul. Warszawska 22 63-600 Kępno

tel: +48 62 782 27 92

tel: +48 601 560 477

Zdjęcie agenta nieruchomości

Roman Pustkowski

tel: +48 48627822792

tel: +48 601 560 477

Osoba do kontaktu: Pustkowski Roman nr. licencji:3468

Instrukcje kontaktowe: Pustkowski Roman nr. licencji:3468 www.KGN.nieruchomosci.pl